• Dalešický pivovarský restaurant
  • Dalešický pivovarský restaurant
  • Dalešický pivovarský restaurant
  • Dalešický pivovarský restaurant
  • Dalešický pivovarský restaurant
Pivovarský restaurant Zelená Kočka točí Dalešické pivo!
Pivovarský restaurant Zelená Kočka točí beskydské pivo!


Pivovarský restaurant Zelená Kočka

Vítáme vás na stránkách Zelené Kočky -
Pivovarského restaurantu

Pivovarský restaurant navazuje na tradici příjemného gastronomického zážitku z kvality podávaných pokrmů a široké nabídky nápojů pod značkou Zelená Kočka. Atmosféru restaurantu podtrhuje prostředí prvorepublikového dalešického pivovaru filmových Postřižin. Ke kulinářskému umění šéfkuchaře doporučujeme čepovaný ležák z pivovaru Dalešice nebo ležák z Beskydského pivovárku. Na čepu pravidelně najdete speciální várky z dalešického pivovaru nebo svrchně kvašené speciály z produkce malých pivovarů. Dále pestrou nabídku moravských a světových vín prestižních značek. Restaurant také nabízí posezení na letní zahrádce v centru města nebo nekuřácké prostředí v době denního menu. Jsme připraveni uvést opět Vaše chuťové pohárky do stavu blažené pozornosti.

Nabízíme

Ve stylovém prostředí pivovarského restaurantu podáváme širokou nabídku specialit tradiční české kuchyně, doplněnou o italskou kuchyni. Najdete u nás také speciality pro dvě osoby, pro malé zájezdy, denní nabídku hotových jídel a tříchodové menu. Při přípravě pokrmů používáme nejkvalitnější suroviny, což zajistí harmonii chutí a vůní pokrmů.

Pivovarský restaurant Zelená Kočka má kapacitu 100 míst. V letních měsících je otevřena zahrádka s dalšími 100 místy.DENNÍ MENU:Dalešický pivovarský restaurant Zelená Kočka